Hakkımızda...


İklimi, coğrafi konumu ve arazi yapısı ile polikültür tarıma el verişli ender ülkelerden biri olan ülkemiz topraklarında dünyanın hemen hemen her bölgesinde üretimi yapılan ürünleri görmemiz mümkündür. Ne var ki bazı sosyoekonomik ve sosyokültürel sebeplerden dolayı bilimsel manada hedeflenen üretim verim değerlerine ulaşıyor olduğumuzu söyleyemeyiz. Bu bağlamda firmamız ekim dikim ve üretimin her aşamasında çiftçinin yanı başında olmayı bir misyon olarak benimseyerek mikro planda çiftçinin, makro planda ülke ekonomisinin lehine olabilecek her türlü uygulamayı geliştirme gayreti içinde 2000 yılından bu yana çalışmalarını sürdürmektedir.

Tarımsal girdilerin temini ve satışı bağlamında ülkemizde ve dünyada halen kullanılan ve gelişmiş teknoloji ile güncellenen bitki koruma ürünleri, bitki besleme ürünleri ve tarımsal mekanizasyon anlamında her türlü zirai girdi unsurunun satışını yapmaktayız.

Aynı şekilde güncel tarımsal bilgilere ulaşma ve paylaşma konusunda her zaman bölge ve ülke çiftçisinin yanında her türlü iletişim araçlarını kullanarak güncel bilgiyi üreticiye ulaştırma kapsamında azami emek ve gayreti gösteriyoruz.

Sektördeki 18 yıllık deneyimimiz ışığında Tarım girdilerinin satışında ürünün bilgi ile bağlantılı sunulması gerektiği olgusunu her zaman aklımızda tutarak Ziraat mühendisliğinin tüm gereklerini hassasiyetle yerine getirmeyi amaç edinen bizler ticarette şu kuralı benimsedik. EKSİK DOĞRU EN BÜYÜK YALANDIR.

Teknolojinin katkısının bir gereği olarak yaşamsal alışkanlıkların değişmesi ile artık değerli bilginin talibine bir telefon yada bir bilgisayar ekranı kadar uzakta olduğu günümüzde, bizde müşterilerimize ve takipçilerimize ihtiyaçları olan tarımsal bilgiyi daha doğru ve daha çabuk iletmek konusunda üzerimize düşeni yapmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.  Bu bağlamda kurduğumuz www.agrodaltarim.com.tr adlı sitemizi  hem çiftçi - üretici müşterilerimize ihtiyaçları olan tarımsal girdi ürünlerinin doğru ve zamanında ulaşması, hem tarım sektöründeki ürünlerin olmaz ise  olmazı ürün konusundaki Doğru ve Tam bilginin bir parmak dokunuşu mesafeden ulaştırılması için gece gündüz güncellemeye çalışıyoruz.

TİCARİ BİLGİLERİMİZ:

Şirket Adı: Agrodal Tarım Kimya İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

kayıtlı adres bilgileri: İletişim sayfasına bakabilirsiniz.

Banka hesap numaralarımızı buradan görebilirsiniz.

Kep Adres Bilgisi: agoraltarim@hs01.kep.tr

Vergi Dairesi: Elbistan V.D.

Vergi No: 009 142 3233

Ticaret Sicil No: 7833

Mersis No: 0009142323300001


Gönderiler ve iadeler için: Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodu: 648834372 


Zir. Müh. Harun Dal Hakkında...

Ziraat Mühendisi Harun Dal Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde 1977 yılında doğdu. ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Elbistan ilçesinde tamamlayan Dal, yüksek öğrenimini KSÜ Ziraat Fakültesinde tamamlayarak 1997 yılında Ziraat Mühendisi unvanı ile mezun oldu. Doğup büyüdüğü şehir olan Elbistan aslında bir tarım şehridir ve ülkenin tarıma elverişli en büyük dördüncü düz ovasıdır. Kendisi de bir çiftçi çocuğu olan ve Fakültenin Tarla Bitkileri Bölümünden mezun olan Dal 2001 yılına kadar çiftçilikle iştigaline devam etmiştir. 2002 yılında Tarım İlaçları Tohum ve Gübre bayiliğiyle tarımsal sektördeki ticari hayatına başlamıştır. Halen kurucusu ve sahibi olduğu AGRODAL TARIM KİMYA LTD. ŞTİ. 'de Tarım ve Orman Bakanlığınca ruhsatlı Tarım ilaçları, Zirai ilaç pompaları, Tohum ve Gübre bayisi olarak hizmet vermektedir. Sektördeki 18 yıllık hizmeti süresince bölge çiftçisine modern tarımsal girdiler konusunda bir çok hizmeti bulunmuş, modern tarımın gerektirdiği ilaç tohum ve teknolojik yeniliklerin bölge çiftçisine tanıtımında ve bölge çiftçisi ile buluşmasında katkı sağlamıştır. 

Sosyal medya butonundan ulaşacağınız sayfamızı beğenerek güncel konulardaki paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz.  

    Satış yelpazemizde bulunan ürünlerimizi sitemizin kategoriler kısmında listelenen başlıklardan seçerek görebilir, size uygun ödeme ve gönderi metotlarından biriyle de satın alabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıda linklerini paylaştığımız, ülkemizin popüler sanal pazaryeri sitelerindeki online mağazalarımızın birinden de her hangi bir fark ödemeden satın alabilirsiniz. Ayrıca eğer Yurtdışındaysanız ve ürünlerimize ihtiyacınız varsa ALIEXPRESS GLOBAL sayfamızdan istediğiniz ürünü bulunduğunuz ülkedeki adresinize sipariş edebilirsiniz. Aliexpress mağazamız istediğiniz dilde hizmet vermektedir. 

HEPSİBURADA mağazamıza buradan ulaşabilirsiniz.

N11 COM mağazamıza buradan ulaşabilirsiniz.

GİTTİGİDİYOR mağazamıza buradan ulaşabilirsiniz.

PTTAVM mağazamıza buradan ulaşabilirsiniz.

AMAZON COM TR mağazamıza buradan ulaşabilirsiniz.

ALINIYOR COM mağazamıza buradan ulaşabilirsiniz.

ÇİÇEKSEPETİ COM mağazamıza buradan ulaşabilirsiniz.

TRENDYOL COM mağazamıza buradan ulaşabilirsiniz.

ALIEXPRESS COM mağazamıza buradan ulaşabilirsiniz.  (Türkiye ve Çin hariç Tüm ülkelerden)