FULYA F1 HİBRİT TATLI MISIR TOHUMU 10 GR (BARDAKTA MISIR TOHUMU)

 ÜRÜNE AİT ÇEŞİT BİLGİSİ VE ÖZELLİKLERİ İKİNCİ FOTOGRAFTADIR.

Marketlerde genelde dondurulmuş olarak satılan, su buharında haşlanarak bardakta mısır olarak tüketilen yada salatalara eklenen tatlı mısırdır. Olgunlaştığında hasat edildikten sonra ya hemen tüketilmeli, yada dondurucuda saklanmalıdır.

Satışını yaptığımız tüm tohumlar Tarım ve Orman Bakanlığınca Sertifikalıdır. Ayrıca işletmemiz de Bakanlıkça yetkilendirilmiş Tohum Bayisidir ve tüm ürünler Ziraat Mühendisi nezaretinde işlem görür. 

Bu tohumun üretilmesinde GDO ve Hormon teknolojisi KULLANILMAMIŞTIR. Hybrit üretim metodu kullanılmıştır. Meyvesinin içinden çıkan tohumlardan tekrar sağlıklı meyve elde EDİLMEYEBİLİR. Bu durum Hybrit tohum üretiminin doğal bir sonucudur.
Hybrit tohumlar standart tohumlara göre çok daha yüksek verime sahiptirler ve çok daha uniform meyve verirler. Olumsuz şartlara daha fazla dayanabilirler.

Mağazamızdan almış olduğunuz bir üründe memnun kalınmaması durumunda bizimle iletişime geçtiğinizde derhal iade yada ücretsiz yenileme yapılır. Tüm ürünlerimiz %100 garantilidir. 
Mağazamızda 150 tl ve üzeri siparişlerde Ücretsiz Kargo ile gönderim yapılır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

FULYA F1 HİBRİT TATLI MISIR TOHUMU 10 GR (BARDAKTA MISIR TOHUMU)

  • 19,19 TL

  • Vergiler Hariç: 19,00 TL