ATA TOHUMU YÖRESEL KARA LAHANA (Karadeniz Lahanası, Yaprak Lahana)  500 ADET TOHUM ÜRÜNE AİT ÇEŞİT BİLGİSİ VE ÖZELLİKLERİ İKİNCİ FOTOGRAFTADIR.
 
Satışını yaptığımız tüm tohumlar Tarım ve Orman Bakanlığınca Sertifikalıdır. Ayrıca işletmemiz de Bakanlıkça yetkilendirilmiş Tohum Bayisidir ve tüm ürünler Ziraat Mühendisi nezaretinde işlem görür. 
 
Bu üründeki hiç bir tohumda GDO, Hormon, türler arası melezleme yada Hybrid teknolojisi kullanılmamıştır ve Tamamen doğal tozlaşma yoluyla elde edilen yöresel Yerli tohumlardan üretilmiştir.     
 
Tohumların genetiği ile oynanmadığı için hasat edeceğiniz ürünlerden elde edeceğiniz tohumları kurutarak buzdolabında saklayıp bir sonraki ekim dikimde rahatlıkla kullanabilir, aynı kalite ve tatta organik ürün elde edebilirsiniz. Böylelikle hem sağlıklı sebze tüketmiş olursunuz, hem de her sene tekrar tekrar tohum satın almak zorunda da kalmazsınız.
 
Bu tohumlarda sadece gerek görüldüğünde tohumu hastalık ve zararlılardan koruma maksadı ile tohum ilaçlaması yapılır. Başka hiç bir kimyasal ve biyolojik müdahale uygulanmaz.
 
İhtiyacınız olan başka doğal ve yerli çeşitler için mağazamızdaki diğer tohumlara da göz atabilirsiniz.Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

ATA TOHUMU YÖRESEL KARA LAHANA (Karadeniz Lahanası, Yaprak Lahana) 500 ADET TOHUM

  • 25,25 TL
  • 21,21 TL

  • Vergiler Hariç: 21,00 TL